ПОСЛУГИ ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ > ЗВЕРНЕННЯ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СУДУ

  "Центр Конфліктології і Права" пропонує Вам свої послуги:
  • Складання заяви до Європейського суду з прав людини. Заява складається українською як офіційною мовою однієї з країн, що ратифікували Конвенцію про захист прав людини і основоположних свобод, тобто Ви зможете прочитати та перевірити правильність викладення фактів щодо Вашої справи;
  • Юридичний супровід в період розгляду заяви в Європейському суді з прав людини. Розгляд Вашої заяви Європейським судом є безкоштовним, будь-які судові збори відсутні. Процедура розгляду – письмова, тому вам немає потреби приїздити до Страсбурга особисто.

  Існує думка, що складання і подача заяви до Європейського суду – справа не з легких, і вона під силу навіть не кожному юристу. Безумовно, доля правди в цьому твердженні є: Уповноважений Верховної Ради з прав людини інформує, що при розгляді заяв Суд визнає неприйнятними більш ніж 90 %із них через недотримання заявниками умов звернення до Суду. Це означає, що Європейський суд відмовляє у прийнятті заяв за формальними ознаками в 9 випадках з 10. Отже, висновок є очевидним: у цій справі потрібне доскональне знання вимог Європейського суду та міжнародного законодавства, а також уважне ставлення до всіх умов і деталей щодо викладення обставин справи, обґрунтування нанесеної вам шкоди та формулювання вимог.

  Адвокати «Центру Конфліктології і Права» мають великий досвід складання заяв до Європейського суду, які всі без винятку були прийняті Судом. Також ми здійснюємо юридичний супровід в період розгляду справи в Європейському суді (листування, складання, переклад документів), і на нашому рахунку чимало перемог. Незалежно від того, де Ви проживаєте – в Києві чи в іншому місті України, Ви можете звернутися до нас та надіслати нам копії документів, необхідних для подачі заяви до Європейського суду, за допомогою пошти або електронної пошти, і ми укладемо з Вами відповідний договір. Діємо швидко, укладаємося у разі необхідності в стислі строки. Отже, співпрацювати з нами зручно, вигідно та ефективно – Вам залишиться тільки підписати заяву та надіслати її до Європейського суду за адресою, яку ми Вам надамо.

  Пам'ятайте, Ви можете подати заяву до Європейського суду тільки протягом 6 (шесті) місяців після дати винесення остаточного рішення по справі!

  Звертайтеся до нас, пишіть, телефонуйте! Будемо раді співпрацювати!

  Докладніше


  Інші юридичні послуги для фізичних та юридичних осіб в Києві та інших містах України