ПОСЛУГИ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ > ПОВЕРНЕННЯ ДЕБІТОРСЬКОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ

  Ми пропонуємо вам найвигіднішу для вашого підприємства послугу – повернення у найкоротший час з максимальним результатом дебіторської заборгованості, а також стягнення збитків, спричинених третіми особами, постачальниками, контрагентами, дебіторами і кредиторами.
  Колекторські послуги "Центру Конфліктології і Права" поєднують перевірені часом міжнародні технології та український досвід. Юридичні технології попередження та стягнення заборгованостей, що використовує ЦКП, дозволяють отримати максимальний результат і при цьому не знижують лояльності клієнтів Замовника.

  Процес роботи ЦКП щодо повернення дебіторської заборгованості розділений на декілька етапів:
  1. Спочатку ми знайомимося зі специфікою вашого бізнесу і надаємо попередні рекомендації щодо шляхів підвищення фінансової дисципліни контрагентів. За бажанням Замовника розробляється інструкція для менеджерів щодо роботи з дебіторською заборгованістю із встановленням ключових показників ефективності.
  2. Вносимо корективи у діловий документооборот, розробляємо індивідуальний регламент взаємодії співробітників замовника і наших юристів з тим, щоб забезпечити швидкість, безперебійність та ефективність комунікації, погоджуємо строки виконання певних етапів.
  3. Після здійснення підготовчого етапу ЦКП розпочинає приймати замовлення і виконувати їх.

  По результатам роботи надаються детальні звіти.
  Ваш бухгалтер і менеджер будуть мати інформацію про алгоритм наших дій і, за умови погодження з керівництвом, зможуть внести корективи відносно окремих «ексклюзивних» клієнтів.

  Що ж стосується цін наших послуг, то вони будуть значно нижчими від тих витрат і збитків, коли підприємство самостійно займаєтся поверненням дебіторської заборгованості. Погодьтеся, переговори з питань повернення дебіторської заборгованості займають не менш третини робочого часу кожного менеджера оптової компанії. Порахуйте, скільки це коштує вашому підприємству, і ви без сумніву зателефонуєте нам. І марно сподіватися, що юрист підприємства зможе замінити ЦКП. Як кажуть, робіть те, що ви робите краще за інших, а решту доручіть тим, хто робить свою справу краще за всіх. Команда юристів ЦКП, фахівців в різних галузях права, працює значно краще і ефективніше за одного юриста: ми зацікавлені в результаті, наші методи неформальні, технології унікальні, і ми використовуємо повний спектр законних методів тиску на боржника.

  Деякі керівники підприємств вважають, що залучення юридичних фірм до «вибивання» боргів з дебіторів може призвести до погіршення стосунків з клієнтами і втратою доходу, але практика показує, що це не так. Особисті стосунки менеджера з клієнтом і взаємовідносини підприємств – зовсім різні речі, а «добрі» менеджери завжди можуть послатися на найнятих директором «злих юристів». Таке пояснення щодо претензій ЦКП чи розмови з юристом не зашкодить стосункам з клієнтом, але дуже дисциплінує взаєморозрахунки.

  З повагою,
  Ваш «Центр Конфліктології і Права»  Інші юридичні послуги для фізичних та юридичних осіб в Києві та інших містах України